Świerk Konrad zielony brokat 150 cm
  • Świerk Konrad zielony brokat 150 cm
  • Świerk Konrad zielony brokat 150 cm
  • Świerk Konrad zielony brokat 150 cm
  • Wyprzedaż!
  • -58,00 zł
  • - 58,00 zł

Świerk Konrad zielony brokat 150 cm

120,00 zł
62,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 62

Świerk Konrad zielony brokat 150 cm

Świerk Konrad zielony brokat to propozycja z gatunku choinek ekskluzywnych.
Jest to choinka rozłożysta i gęsta. Charakteryzuje się krótką trójkolorową igłą.
Gałązki choinki Świerk Konrad przy splocie  maja bardzo krótkie brązowe igiełki ( około 5 mm długości) natomiast igły dłuższe ( około 3 cm długości) są w kolorze ciemnej i jasnej zieleni widocznie z sobą kontrastują, co nadaje choince naturalnego wyglądu.
Co ważne, gałązki choinki są różnorodne pod względem budowy ( cięcia ), część z nich ma klasyczne zakończenie natomiast pozostałe są ścięte w tzw. ołówek (szpic). Gałązki zakończone w ten właśnie sposób są udekorowane dodatkowo na końcach drobnym szkłem dekoracyjnym w połączeniu z zielonym brokatem. Dzięki tego rodzaju ozdobie choinka pięknie się błyszczy i nie wymaga dużej ilości dekoracji.

Rozłożenie choinki:  Montaż jest bardzo prosty (dodatkowym ułatwieniem jest instrukcja dołączona do każdej choinki) Po wyjęciu choinki z kartonu należy na początek zmontować stojak ( korpus stojaka przytwierdzony jest do pnia choinki) poprzez zamocowanie nóg stojaka w korpusie.
UWAGA!!! Nigdy nie należy składać stojaka w pozycji leżącej choinki ( może to spowodować mechaniczne uszkodzenie korpusu).

Kolejnym krokiem po ustawieniu dolnej części choinki na stojaku będzie osadzenie pozostałych elementów. Następnie pozostaje jedynie rozłożyć i wymodelować gałęzie choinki według własnych zapatrywań.

WAŻNE !!! Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. W związku z tym aby gałęzie naszych choinek były sztywne, nieopadające ( a przy tym dające się układać i formować) wykorzystujemy szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż do 2,8 mm.

Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególną uwagę na metalowe elementy choinki. Świerk Konrad 150 cm składa się z 2 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Jak poprawnie zmierzyć choinkę.

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Konrad zielony brokat dostępny jest również w wysokościach: 
120 cm, 180 cm, 220 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właśc

KOZ150

Opis

Wysokość choinki:
150 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
100 cm
Ilość gałązek:
432
Waga choinki ( z kartonem)
5,00 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
20 x 20 x 104
Ilość części choinki
2

16 innych produktów w tej samej kategorii: