Świerk Syberyjski Lux 180 cm
  • Świerk Syberyjski Lux 180 cm
  • Świerk Syberyjski Lux 180 cm

Świerk Syberyjski Lux 180 cm

585,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 585

Świerk Syberyjski Lux wysokość 180 cm

Świerk Syberyjski Lux: Nasza propozycja z kategorii choinek PE

Świerk Syberyjski Lux jest choinką zbudowaną w 100 % z  gałązek PE ( polietylen)
Są one dwukolorowe, dolna i środkowa ich część są w kolorze średniej zieleni, natomiast góra gałązki jest w odcieniu zieleni jasnej. Jedynie krótka część gałęzi w głębi choinki (oraz jej pień) owinięta jest folią pcv ( w kolorze odpowiadającym gałązkom)
Gałązki Świerka Syberyjskiego  Lux są szyte (nićmi) dlatego w dużym stopniu wyeliminowany jest czynnik kłucia choinki. Choinka ta wygląda bardzo naturalnie i przypomina rzeczywiste, żywe drzewko.


Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki) Korpus stojaka jest zamontowany na pniu choinki, jedyne co trzeba, to dołożyć nogi stojaka do korpusu. WAŻNE!!! Nóg stojaka nie montujemy na leżąco. Niewłaściwy nacisk na stojak może spowodować jego uszkodzenie.


zdjęcie poglądowe.

Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek. Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób.
UWAGA!!!
Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy. Świerk Syberyjski Lux  180 cm złożona jest z 2 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Syberyjski Lux dostępny jest również w wysokości
220 cm

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

ŚSL180

Opis

Wysokość choinki:
180 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
125cm
Ilość gałązek:
306
Waga choinki ( z kartonem)
8,00 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
30 x 30 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: