ARTYKUŁY ŚNIEŻONE Jest 30 produktów.

Aktywne filtry

Świerk Górski Śnieżony 1,20m

Świerk Górski  Śnieżony 1,20m Oferujemy Państwu świerk naturalny na pniu drewnianym w  worku jutowym , na drewnianym stojaku ośnieżony puszystym sztucznym śniegiem posiadający nowoczesny design. Jest wyjątkowy i niepowtarzalny . Świerk może służyć również jako dekoracja całoroczna. Serdecznie polecamy. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

85,50 zł Brutto

Choinka mała śnieżona 0,40m

Choinka mała śnieżona 0,40m Choinka mała śnieżona idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

13,00 zł Brutto

Choinka mała juta śnieżona 0,40m

Choinka mała juta śnieżona wysokość 0,40m Choinka mała w jucie śnieżona idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. 

16,00 zł Brutto

Girlanda Śnieżona 0,85m

Girlanda śnieżona  długość 85cm Dekoracja wisząca z przeznaczeniem zarówno do  wewnątrz jak i na zewnątrz. Girlanda w procesie produkcyjnym pokryta jest sztucznym śniegiem.  Będzie idealną ozdobą każdego mieszkania, balkonu lub tarasu. Uwaga: kolor może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

18,00 zł Brutto

Świerk Górski Śnieżony 1,50m

Świerk Górski  Śnieżony 1,50m Oferujemy Państwu świerk naturalny na pniu drewnianym w  worku jutowym , na drewnianym stojaku lub w donicy (zalany w betonie) ośnieżony puszystym sztucznym śniegiem posiadający nowoczesny design. Jest wyjątkowy i niepowtarzalny . Świerk może służyć również jako dekoracja całoroczna. Serdecznie polecamy. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego...

139,50 zł Brutto

Choinka mała śnieżona 0,60m

Choinka mała śnieżona 0,60m Choinka mała śnieżona idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

18,00 zł Brutto

Choinka mała juta śnieżona 0,60m

Choinka mała juta śnieżona wysokość 0,60m Choinka mała w jucie śnieżona idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. 

20,30 zł Brutto

Girlanda Śnieżona 1,00m

Girlanda śnieżona  długość 100cm Dekoracja wisząca z przeznaczeniem zarówno do  wewnątrz jak i na zewnątrz. Girlanda w procesie produkcyjnym pokryta jest sztucznym śniegiem.  Będzie idealną ozdobą każdego mieszkania, balkonu lub tarasu. Uwaga: kolor może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

22,00 zł Brutto

Świerk Górski Śnieżony 1,70m

Świerk Górski  Śnieżony 1,70m Oferujemy Państwu świerk naturalny na pniu drewnianym w  worku jutowym , na drewnianym stojaku lub w donicy (zalany w betonie) ośnieżony puszystym sztucznym śniegiem posiadający nowoczesny design. Jest wyjątkowy i niepowtarzalny . Świerk może służyć również jako dekoracja całoroczna. Serdecznie polecamy. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego...

170,50 zł Brutto

Choinka mała śnieżona 0,80m

Choinka mała śnieżona wysokość 0,80m Choinka mała śnieżona idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

27,00 zł Brutto

Choinka mała juta śnieżona 0,80m

Choinka mała juta śnieżona wysokość 0,80m Choinka mała w jucie śnieżona idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. 

32,00 zł Brutto

Jodła Eliza Śnieżona 2,20m

Jodła Eliza śnieżona wysokość 2,20m Jodła naturalna, pokryta grubo sztucznym śniegiem. Choinka jest śnieżona w procesie produkcyjnym dlatego śnieg na niej umieszczony jest trwały.  Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!! DO CHOINKI LENA 2,20 NALEŻY DOLICZYĆ DODATKOWĄ OPŁATĘ W WYSOKOŚCI 12,00 ZŁ /BRUTTO - JEST TO...

187,00 zł Brutto

Girlanda Śnieżona 2,00m

Girlanda śnieżona  długość 200cm Dekoracja wisząca z przeznaczeniem zarówno do  wewnątrz jak i na zewnątrz. Girlanda w procesie produkcyjnym pokryta jest sztucznym śniegiem.  Będzie idealną ozdobą każdego mieszkania, balkonu lub tarasu. Uwaga: kolor może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

37,00 zł Brutto

Świerk Górski Śnieżony 2,10m

Świerk Górski  Śnieżony 2,10m Oferujemy Państwu świerk naturalny na pniu drewnianym w  worku jutowym , na drewnianym stojaku ośnieżony puszystym sztucznym śniegiem posiadający nowoczesny design. Jest wyjątkowy i niepowtarzalny . Świerk może służyć również jako dekoracja całoroczna. Serdecznie polecamy. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

242,00 zł Brutto

Jodła Eliza Śnieżona 2,40m

Jodła Eliza śnieżona wysokość 2,40m Jodła naturalna, pokryta grubo sztucznym śniegiem. Choinka jest śnieżona w procesie produkcyjnym dlatego śnieg na niej umieszczony jest trwały.  Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!! DO CHOINKI LENA 2,40 NALEŻY DOLICZYĆ DODATKOWĄ OPŁATĘ W WYSOKOŚCI 12,00 ZŁ /BRUTTO - JEST TO...

214,00 zł Brutto

Świerk Górski Śnieżony 0,70m

Świerk Górski  Śnieżony 0,70m Oferujemy Państwu świerk naturalny na pniu drewnianym w  worku jutowym , na drewnianym stojaku ośnieżony puszystym sztucznym śniegiem posiadający nowoczesny design. Jest wyjątkowy i niepowtarzalny . Świerk może służyć również jako dekoracja całoroczna. Serdecznie polecamy. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

43,50 zł Brutto