PROMOCJE Jest 43 produktów.

Aktywne filtry

 • Wyprzedaż!

Sosna Klara niestrzępiona 1,50m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!!!! Klara sosna (żyłka niestrzępiona - jasna) wysokość 1,50m  Sosna z włókna (żyłki) pcv , końce gałązek niestrzępione dają efekt naturalnej sosny. Bardzo długa igła, jak w sośnie czarnej. Nie wymaga dużej ilości dekoracji. Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!!

24,60 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Jodła Karolina Biała Śnieżona 1,80m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! JODŁA KAROLINA BIAŁA ŚNIEŻONA wysokość 1,80 m Jodła naturalna w kolorze białym z gałązkami o krótkiej igle pokryta sztucznym śniegiem. Choinka wąska, idealna do małych mieszkań oraz niedużych biur.  Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!!

30,75 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Jodła Karolina Biała Śnieżona 2,20m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! JODŁA KAROLINA BIAŁA ŚNIEŻONA wysokość 2,20 m Jodła naturalna w kolorze białym z gałązkami o krótkiej igle pokryta sztucznym śniegiem. Choinka wąska, idealna do małych mieszkań oraz niedużych biur.  Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!!

36,90 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Choinka mała 0,50m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! Choinka mała wysokość 0,50m Choinka mała idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

4,92 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Choinka mała 0,70m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! Choinka mała wysokość 0,70m Choinka mała idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

7,38 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Choinka mała juta 0,70m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! Choinka mała juta wysokość 0,70m Choinki mała idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka estetycznie zawinięta w worek jutowy . Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

9,23 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Sosna Klara strzepiona dwukolorowa 1,50m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! Klara sosna dwukolorowa wysokość 1,50m (żyłka strzępiona)  Sosna z włókna pcv (żyłki). Postrzępiona na końcach igieł (takie rozwiązanie optycznie powiększa gęstość choinki). Bardzo długa igła, jak w sośnie czarnej. Nie wymaga dużej ilości dekoracji. Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki...

24,60 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Sosna Klara strzepiona dwukolorowa 2,40m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! Klara sosna dwukolorowa wysokość 2,40m (żyłka strzępiona)  Sosna z włókna pcv (żyłki). Postrzępiona na końcach igieł (takie rozwiązanie optycznie powiększa gęstość choinki). Bardzo długa igła, jak w sośnie czarnej. Nie wymaga dużej ilości dekoracji. Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki...

61,50 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Choinka niestrzępiona 1,80 m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE !!!!!! Choinka (żyłka niestrzępiona) wysokość 1,80 m  Choinka z włókna (żyłki) pcv, końce gałązek niestrzępione dają efekt naturalnej sosny . Bardzo długa igła, jak w sośnie czarnej. Nie wymaga dużej ilości dekoracji. Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!!

36,90 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Choinka niestrzępiona 2,20 m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE !!!!!! Choinka (żyłka niestrzępiona) wysokość 2,20 m  Choinka z włókna (żyłki) pcv, końce gałązek niestrzępione dają efekt naturalnej sosny . Bardzo długa igła, jak w sośnie czarnej. Nie wymaga dużej ilości dekoracji. Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!!

55,35 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Jodła Julia w donicy 200

JODŁA JULIA w donicy wysokość 2,00 m Jodła dwukolorowa ( gałązki - jasna zieleń i ciemna zieleń ) o różnej długości igieł , bardzo gęsta i szeroka. Ekskluzywna, nadająca się do dużych wnętrz , hali, galerii itp. Nie wymaga dużej ilości dekoracji. Uwaga: Kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

86,10 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Sosna Nevada jasna 1,80 m

Sosna Nevada jasna wysokość 1,80m  Sosna naturalna bardzo ładna i przypominająca naturalną choinkę. Zbudowana z gałązek foliowych (pcv) oraz gałązek PE (MIX) Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!! ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!

313,65 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Sosna Nevada jasna 2,20 m

Sosna Nevada jasna wysokość 2,20m  Sosna naturalna bardzo ładna i przypominająca naturalną choinkę. Zbudowana z gałązek foliowych (pcv) oraz gałązek PE (MIX) Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!! ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!

415,74 zł Brutto
 • Wyprzedaż!

Sosna Nevada jasna 2,40 m

Sosna Nevada jasna wysokość 2,40m  Sosna naturalna bardzo ładna i przypominająca naturalną choinkę. Zbudowana z gałązek foliowych (pcv) oraz gałązek PE (MIX) Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!! ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!

478,47 zł Brutto